Country Park Logo
hotele w wielkopolsce
Adres: Pod Gajem 1
62–080 Tarnowo Podgórne
GPS: 52.441943, 16.564293
country park facebook country park instagram country park youtube

Łączymy siły #RazemDlaUkrainy!

Dwie nasze fundacje: Fundacja Rodziny Prusieckich (działająca w Poznaniu) oraz Fundacja Nasza Historia (działająca w Modlinie) zbierają fundusze na paliwo dla Ukrainy oraz zapewniają schronienie dla osób potrzebujących pomocy.

Dzięki działającej na Ukrainie fundacji Warto Razem, dotarliśmy do służb wojskowych we Lwowie i uzyskaliśmy informację, że pilnie potrzebują cystern z paliwem dla służb medycznych i wojska. Organizujemy pierwszy transport – na ten cel potrzebujemy zebrać 350 000 PLN brutto.

Po realizacji pierwszego transportu, otrzymamy informację, kiedy będzie konieczna kolejna dostawa.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/razemdlaukrainy/s/PaliwoDlaUkrainy

Prosimy o Wasze wsparcie!

    Skontaktuj się z nami!
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Podgaje Spółka z o.o. Spółka komandytowa ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań (Country Park). Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. Zostałem/‐łam poinformowany/‐na o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania.
    Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez Podgaje Spółka z o.o. Spółka komandytowa ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań (Country Park).

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podgaje Spółka z o.o. Spółka komandytowa ul. Ułańska 5, 60-748 Poznań (Country Park). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach marketingowych, w szczególności w celu oferowania przez spółkę swoich usług. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

    Zapoznałem/łam się z treścią klauzuli informacyjnej.