Country Park Logo
hotele w wielkopolsce
Adres: Pod Gajem 1
62–080 Tarnowo Podgórne
GPS: 52.441943, 16.564293
sale weselne pod poznaniem
Restauracja zaprasza w weekend 12:00-20:00 Hotel zaprasza 7dni w tygodniu
21 grudnia 2016

Kuchnia „Pod Gajem”

Zapraszamy Państwa na weekendowe obiadowanie do Country Parku!

Kuchnia „Pod Gajem” jest miejscem, gdzie zasmakujecie Państwo prawdziwej staropolskiej kuchni i odczujecie niepowtarzalną domową atmosferę. Nasi kucharze mają wieloletnie doświadczenie – w sztuce kulinarnej korzystają ze sprawdzonych rodzinnych przepisów.

„Pod Gajem” skosztujecie wyśmienitej dziczyzny przyrządzonej według tradycyjnych receptur, które gwarantują doskonały smak. W naszych daniach korzystamy tylko z mięsa od zaufanych dostawców, warzywa natomiast pochodzą z naszych upraw.

Zachęcamy do spędzenia wyjątkowych chwil z bliskimi w domowej atmosferze Kuchni „Pod Gajem”.

Zapraszamy w soboty i niedziele od godziny 12:00.

menu jesień

Kuchnia „Pod Gajem”

Poniedziałek-Piątek: otwarte na uroczystości zorganizowane
Sobota-Niedziela: otwarte dla Wszystkich Gości od 12:00

Rezerwacje stolików: +48 600 019 800 | kontakt@countrypark.pl

restauracja

Skontaktuj się z nami!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez City Park Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60‐748) przy ul. Ułańskiej 5. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie. Zostałem/‐łam poinformowany/‐na o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych oraz prawie ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przekazywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej informacji handlowych przez City Park Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60‐748) przy ul. Ułańskiej 5.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest City Park Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60‐748) przy ul. Ułańskiej 5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach marketingowych, w szczególności w celu oferowania przez spółkę swoich usług. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.